Views filters populate (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Views
fi: Näkymät

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Global
fi: Yleinen

en: exposed
fi: näytetty
