Views Fluid Grid (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
