Views Fluid Grid (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: None
bs: Nijedan

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
