Views Fluid Grid (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
