Views Fluid Grid (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Views
jv: View

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
