Views Fluid Grid (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Views
lt: Vaizdai

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm
