Views Fluid Grid (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: None
mn: Байхгүй

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
