Views Fluid Grid (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: Views
mr: याद्या

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
