Views Fluid Grid (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Views
oc: Vistas

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Alignment
oc: Alinhament

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Inherit
oc: Ereitar

en: Justify
oc: Justifier
