Views Fluid Grid (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Inherit
sk: Zdediť

en: Justify
sk: Zarovnať do bloku
