Views Fluid Grid (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: None
sl: Brez

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina
