Views Fluid Grid (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: Views
sv: Vyer

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Alignment
sv: Placering

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Inherit
sv: Ärv

en: Justify
sv: Justera
