Views Fluid Grid (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
