Views Fluid Grid (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: Center
ar: المركز

en: Views
ar: الرؤى

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Alignment
ar: المحاذاة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Inherit
ar: مشتق
