Views Fluid Grid (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Views
az: Görünüşlər

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Inherit
az: Vərəsəlik
