Views Fluid Grid (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Views
et: Vaated

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Alignment
et: Joondus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Inherit
et: Päri

en: Justify
et: Rööpjoondus
