Views Fluid Grid (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: None
it: Nessuno

en: Center
it: Centro

en: Views
it: Viste

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Alignment
it: Allineamento

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Inherit
it: Eredita

en: Justify
it: Giustificato
