Views Fluid Grid (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: Center
ja: 中央

en: Views
ja: ビュー

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Alignment
ja: 位置揃え

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Inherit
ja: 継承

en: Justify
ja: 正当化する
