Views Fluid Grid (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Views
lv: Skati

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Inherit
lv: Mantot

en: Justify
lv: Izlīdzināts
