Views Fluid Grid (6.x-1.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Justify
my: ညှိရန်
