Views Fluid Grid (6.x-1.1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Views
ps: ليدنې

en: Vertical
ps: نېغ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Justify
ps: برابر
