Views Fluid Grid (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: None
ru: Нет

en: Center
ru: Центр

en: Views
ru: Представление

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Alignment
ru: Выравнивание

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Auto
ru: Авто

en: Margins
ru: Отступы

en: Inherit
ru: Наследовать

en: Justify
ru: По ширине

en: Displays items in a fluid grid.
ru: Отображать пункты в "резиновой" сетке.

en: Box shadow
ru: Тень блока
