Views Fluid Grid (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: None
uk: Немає

en: Center
uk: По центру

en: Views
uk: Види

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Auto
uk: Авто

en: Margins
uk: Поля

en: Inherit
uk: Успадковувати

en: Justify
uk: По ширині
