Views Fluid Grid (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: None
vi: Không có

en: Center
vi: Giữa

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Alignment
vi: Căn chỉnh

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Auto
vi: Tự động

en: Justify
vi: Canh đều
