Views Fluid Grid (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: Views
fa: نماها

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Alignment
fa: تراز

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست
