Views Fluid Grid (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Views
is: Gagnasýn

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Alignment
is: Jöfnun

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
