Views Fluid Grid (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Views
pl: Widoki

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Inherit
pl: Dziedzicz

en: Justify
pl: Wyjustuj
