Views Fluid Grid (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Center
ur: وسط

en: Views
ur: ویوز
