Views Formatted Field (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Input format
ca: Format d'entrada

en: Code
ca: Codi

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: PHP code
ca: Codi PHP

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
ca: <p>Heu d'afegir alguns camps addicionals a aquesta pantalla abans d'utilitzar aquest camp. Aquests camps es poden marcar com <em>Exclosos de la visualització</ em> si ho preferiu. Tingueu en compte que a causa de l'ordre de representació, no podeu utilitzar els camps posteriors a aquest camp; si necessiteu un camp que no apareix aquí, reorganitzeu-los</ p>.
