Views Formatted Field (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Input format
cy: Ffurf mewnbwn

en: Code
cy: côd

en: Arguments
cy: Argiau

en: Global
cy: Eang
