Views Formatted Field (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: Code
et: Kood

en: Arguments
et: Argumendid

en: PHP code
et: PHP kood

en: Global
et: Globaalne
