Views Formatted Field (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Views
eu: Bistak

en: Input format
eu: Sarrerako formatua

en: Code
eu: Kodea

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: PHP code
eu: PHP kodea

en: Global
eu: Globala
