Views Formatted Field (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Input format
fi: Syöttömuoto

en: Code
fi: Koodi

en: Arguments
fi: Argumentit

en: PHP code
fi: PHP koodi

en: Global
fi: Yleinen

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
fi: <p>Sinun täytyy lisätä useampia kenttiä tähän näkymään, ennen kuin voit käyttää tätä kenttää. Näillä kentillä voi olla <em>Piilota tämä kenttä</em> -valinta päällä. Huomaa, että renderöintijärjestyksen takia et voi käyttää kenttiä, jotka tulevat tämän kentän jälkeen. Jos tarvitset kentän, joka ei ole listattu tässä, järjestele kentät uudelleen.</p>
