Views Formatted Field (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Code
lt: Kodas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: PHP code
lt: PHP kodas

en: Global
lt: Globalus
