Views Formatted Field (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Input format
lv: Ievades formāts

en: Code
lv: Kods

en: Arguments
lv: Argumenti

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Global
lv: Globāls

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
lv: <p>Nepieciešams pievienot vēl dažus laukus pirms iespējams lietot šo lauku. Ja vēlaties, šie lauki var tikt atzīmēti ar <em>Izslēgt no attēlojuma</em>. Ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots,pārkārtojiet lauku secību.</p>
