Views Formatted Field (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Input format
nl: Invoerformaat

en: Arguments
nl: Argumenten

en: PHP code
nl: PHP-code

en: Global
nl: Algemeen

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
nl: <p>Voeg enkele extra velden aan de weergave toe om dit veld te gebruiken. Deze extra velden kunt u indien gewenst markeren met <em>Uitsluiten van weergave</em>. Let op dat vanwege de verwerkingsvolgorde velden die na dit veld opgenomen worden, niet gebruikt kunnen worden. Plaats velden die nodig zijn, vóór dit veld.</p>
