Views Formatted Field (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Input format
pl: Format wprowadzania

en: Code
pl: Kod

en: Arguments
pl: Argumenty

en: PHP code
pl: Kod PHP

en: Global
pl: Globalne

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
pl: <p>Przed skorzystaniem z tego pola, należy dodać jakieś inne pola. Mogą one zostać <em>ukryte</em>. Ze względu na kolejność generowania elementów widoku, pole obecne nie może korzystać z danych z pól umieszczonych w następnej kolejności. Jeśli jakieś pole zostało dodane, a nie jest tu wyświetlane, oznacza to, że należy zmienić kolejność pól.</p>

en: Available variables
pl: Dostępne zmienne
