Views Formatted Field (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Input format
ru: Формат ввода

en: Code
ru: Код

en: Arguments
ru: Аргументы

en: PHP code
ru: PHP-код

en: Global
ru: Глобальный

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
ru: <p>Вы должны добавить любое дополнительное поле к выводу перед использованием этого поля. Эти поля могут быть отмечены как <em>Исключить из вывода</em>. Обратите внимание, что из-за правил отображения, вы не можете использовать поля, которые идут после этого поля; если вам нужно поле, не показанное в этом списке, перераспределите ваши поля.</p>

en: Available variables
ru: Доступные переменные
