Views Formatted Field (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Input format
sk: Vstupný formát

en: Code
sk: Kód

en: Arguments
sk: Argumenty

en: PHP code
sk: PHP kód

en: Global
sk: Globálny

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
sk: <p>Musíte pridať ďalšie polia pre toto zobrazenie, pred použitím tohto poľa. Ak Vám to vyhovuje, tieto polia môžu byť označené ako <em>Vylúčiť zo zobrazenia</em>. Pozor nato, že kvôli  poradiu vykresľovania nemôžete použiť polia, ktoré nasledujú po tomto poli; ak potrebujete pole, ktoré sa tu nenachádza, preusporiadajte Vaše polia.</p>
