Views Formatted Field (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Input format
tr: Girdi biçimi

en: Code
tr: Kod

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: PHP code
tr: PHP kodu

en: Global
tr: Genel

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
tr: <p> Bu alanı kullanmadan önce bu ekrana bazı ek alanlar eklemelisiniz. Tercih ederseniz, bu alanlar <em> Görüntüden çıkar </em> olarak işaretlenebilir. Oluşturma sırası nedeniyle, bu alandan sonra gelen alanları kullanamayacağınızı unutmayın; burada listelenmeyen bir alana ihtiyacınız varsa, alanlarınızı yeniden düzenleyin. </p>
