Views Formatted Field (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Input format
vi: Định dạng nhập vào

en: Code
vi: Mã

en: Arguments
vi: Tham số

en: PHP code
vi: Mã PHP

en: Global
vi: Chung
