Views Formatted Field (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: Input format
ar: نسق إدخال

en: Code
ar: الكود

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Global
ar: عالمي
