Views Formatted Field (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Input format
ro: Format de intrare

en: Code
ro: Cod

en: Arguments
ro: Argumente

en: PHP code
ro: Cod PHP
