Views Galleriffic (6.x-1.0-rc3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Description field
ru: Поле описания

en: Views
ru: Представления

en: <None>
ru: <не выбрано>

en: Title field
ru: Заголовок полей
