Views Galleriffic (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Description field
de: Beschreibungsfeld

en: Views
de: Ansichten

en: <none>
de: - keine -

en: Delay
de: Verzögerung

en: Title field
de: Titelfeld

en: Galleriffic Fields
de: Galleriffic Felder

en: Use default css
de: Standard-CSS verwenden

en: Auto Start
de: Autostart
