Views Galleriffic (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Description field
hu: Leírás mező

en: Views
hu: Nézetek

en: <none>
hu: < nincs >

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Number of Thumbnails
hu: Bélyegképek száma

en: Title field
hu: Cím mező

en: Thumbnail field
hu: Bélyegkép mező

en: Galleriffic Gallery
hu: Galleriffic galéria

en: Select the field that will be used as the title field.
hu: A címként használt mező kiválasztása.

en: Slide field
hu: Dia mező

en: Select the field that will be used as the image slide.
hu: Diaként használt mező kiválasztása.

en: Select the field that will be used as the thumbnail field.
hu: Bélyegképként használt mező kiválasztása.

en: Select the field that will be used as the description.
hu: Leírásként használt mező kiválasztása.

en: The delay between each slide. In miliseconds.
hu: Késleltetés a diák közt, ezredmásodpercben megadva.

en: Enable Top Pager
hu: Felső lapozó engedélyezése

en: Enable the pager at the top of the gallery. This will only work if the number of slides is higher than the number of thumbs.
hu: Engedélyezi a lapozót a galéria felső részén. Ez csak abban az esetben fog működni, ha a több dia van, mint bélyegkép.

en: Enable Bottom Pager
hu: Alsó lapozó engedélyezése

en: Enable the pager at the bottom of the gallery.
hu: Engedélyezi a lapozót a galéria alsó részén.

en: Show Play and Pause Controls
hu: Lejátszás és szünet gombok mutatása

en: Specifies whether the slideshow's Play and Pause links should be rendered.
hu: A diavetítés lejátszás és szünet gombjának megjelenítése.

en: Show Next and Pause Controls
hu: Következő és szünet gombok mutatása

en: Specifies whether the slideshow's Next and Previous links should be rendered.
hu: A diavetítés következő és szünet gombjainak mutatása.

en: Play Link Text
hu: A lejátszás gomb szövege

en: Text to display for the PLAY link.
hu: A lejátszás gombon megjelenő szöveg.

en: Pause Link Text
hu: Szünet gomb szövege

en: Text to display for the PAUSE link.
hu: A szünet gombon megjelenő szöveg.

en: Previous Link Text
hu: Előző gomb szövege

en: Text to display for the PREVIOUS link.
hu: Az előző gombon megjelenő szöveg.

en: Next Link Text
hu: Következő gomb szövege

en: Text to display for the NEXT link.
hu: A következő gombon megjelenő szöveg.

en: Next Page Link Text
hu: Következő oldal gomb szövege

en: Text to display for the next PAGE link.
hu: A következő oldal gombon megjelenő szöveg.

en: Previous Page Link Text
hu: Előző oldal szövege

en: Text to display for the next PREVIOUS link.
hu: Az előző oldal gombon megjelenő szöveg.

en: Auto Start
hu: Automatikus indítás

en: Specifies whether the slideshow should be playing or paused when the page first loads.
hu: A diavetítés elinduljon-e automatikusan az oldal első letöltésekor.

en: This is the number of thumbnails that will appear before a pager is used.
hu: A lapozó használata előtt megjelenő bélyegképek száma.
