Views Galleriffic (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Description field
id: Bidang deskripsi

en: Views
id: View

en: <none>
id: <nihil>

en: Title field
id: Judul bidang

en: Choose the fields to display in the Galleriffic gallery.
id: Pilih field-field untuk ditampilkan pada galeri Galleriffic.
