Views Galleriffic (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: <none>
lt: -joks-

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Auto Start
lt: Automatinis paleidimas
