Views Galleriffic (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Description field
pt: Campo de descrição

en: <none>
pt: «nenhum»

en: Delay
pt: Atraso

en: Title field
pt: Campo de título

en: Thumbnail field
pt: Campo para miniatura
