Views Galleriffic (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Description field
ru: Поле описания

en: Views
ru: Представление

en: <none>
ru: <нет>

en: Title field
ru: Поле "Заголовок"
